top of page

Aktin

TECH PROVIDER

Aktin jest firmą rodzinną, która od 25 lat tworzy szkołę przyszłości. Nasze pracownie przedmiotowe oraz laboratoria językowe, z meblami wyciętymi w kształcie piły, to interesujący design, ergonomia
i komfort nauki. Proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie nowoczesnych technologii edukacyjnych dla szkół. Jesteśmy generalnym dystrybutorem systemu ClassVR w Polsce. Zmieniamy szkołę tak, aby była nowoczesna i inspirująca.

 

System Class VR to nowatorskie podejście do nauczania z wykorzystaniem wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, który został zaprojektowany tak, aby w pełni zaangażować uczniów i spowodować, że nauczanie staje się kreatywne i ekscytujące. Wizualizacje miejsc w trybie 360°, trójwymiarowe obiekty i złożone struktury na wyciągnięcie ręki - to wszystko przenosi nauczanie w zupełnie inny wymiar. Jest to jedyne rozwiązanie, które stanowi wsparcie z ponad 14 modułów przedmiotowych w 62 językach. System posiada intuicyjny interfejs oraz łatwy dostęp do treści edukacyjnych zlokalizowanych na portalu stale rozbudowywanym przez społeczność nauczycieli z całego świata.

bottom of page