top of page

Learnetic

K12

Learnetic to gdańska firma, założona przez specjalistów z ponad 30-letnim doświadczeniem, zajmująca się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań i oprogramowania skierowanego do szkół i instytucji oświatowych. Produkty firmy Learnetic obecne są w ponad 35 krajach, w których firma wspiera multimedialnych wydawców i ministerstwa edukacji, oraz w Polsce, gdzie znana jest jako producent wielu uznanych programów edukacyjnych i wspierających terapię.

W ofercie Learnetic znajduje się wiele popularnych serii wydawniczych. Do najważniejszych należą: mTalent (wielokrotnie nagradzane produkty wspomagające terapeutów w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi), Interaktywne Plansze Przyrodnicze, Wirtualne Laboratoria Przyrodnicze czy Multimedialne Pracownie Przedmiotowe.

Learnetic jest także twórcą popularnej platformy edukacyjnej Dzwonek.pl, na której swoje e-podręczniki oferują różni wydawcy. Dzwonek.pl znany jest w szkołach również jako portal, na którym od 2006 roku organizowany jest największy w Polsce Konkurs Informatyczny Bóbr oraz zorganizowana została pierwsza w historii elektroniczna edycja Konkursu Matematycznego Kangur.

bottom of page